Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiírva. Semmi...

Holnapra vagyok kiírva. Semmi fájásom nincs még csak néha a hűvelyembe nyíllal. Lehet ebből még a héten baba?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nem fog beindulni a szülés és úgy kell beíndítani vagy megcsászároznak azt pedig nem akarom.
2008. máj. 20. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!!nem hizem hogy megcsászározznak!!én nekem is ugyan ez volt! a kiírt időpontra nem indult be a szülés!!ezért indítani kellet!! de ez nem fáj!!én is azt hittem hogy borzasztó lesz!!de nekem annyira nem fájt még a szülés se!! még a szülő ágyon mondtam hogy jöhet a következő!!!:)ettől nefélj ha beindítják mert csak te fogsz megkönnyebülni hogy túl leszel rajta!! énis így voltam vele ahogy te!! de sokat pihenyj!!mert sok energiára lesz szükséged!!az biztos!!grat a babához!
2008. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha beindítanak az annyi,hogy bekötnek egy infúziót,amiben oxitocin lesz,és az majd meghozza a kívánt eredményt.Se nem keményedsz se semmi?

Én mára vagyok kiírva,és nekem vannak ugyan jóslók,de a kis pocak nem nagyon adja jelét annak,hogy ki akarna bújni még a mai napon.Aztán egyszercsak beindul,és akkor nincs megállás.

Lehet te is úgy lesze mint az egyik ismerősöm,hogy se jósló,se semmi,a doki azt mondta neki,hogy ezzel még túl is fogja hordani(kiírt időpont előtt 1,5 héttel),aztán még aznap éjjel elfolyt a vize,és másnap délutánra megszülte a kislányát.

Császár csak akkor van,ha valami nincs rendben,de azért mert túlhordod,vagy mert meg kell indítani a szülést,mert a kis béka olyan jól érzi magát odabent, nem fognak megcsászározni.

2008. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!! Jósló fájásaim voltak már de el is múltak és a hasam is szokott keményedni!!!
2008. máj. 20. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem sokan járnak úgy mint én.Tulhordtam a babámat 1hét mulva kaptam oxitocint kicsi fájásaim voltak csak a méhszájam teléjesen zárt volt.Kétszer kaptam méhszáj érlelőt arra sem reagáltam.Megint oxitocin de már 42héthez közeledtem és fájásaim se voltak és nem is tágultam,senki nem akarta elhinni hogy van ilyen.Végül császárral született meg a kisfiam 5hete.
2008. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!