Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 1 ujjnyira ki vagyok...

Ha 1 ujjnyira ki vagyok tágulva akkor mennyi idő lehet még a szülésig?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 40.hetet és egész este görcsöltem!
2008. máj. 20. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ma töltöttem a 40 hetet,és én is baromira várom már a szülést,de nálunk sem akaródzik egyelőre..
2008. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem onnantól még másfél hét volt hátra, és a kiírt nap után egy nappal szültem.
2008. máj. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én félidőben már egy ujjnyira nyitva voltam, 37. héten szültem...
2008. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a 40-ik hétben vagy,akkor már nem sok van szülésig.

Max 2 hét,ha nem indul magától,annál többet nem várnak.

Van ahol még ennyit sem,nálam sajna megvárta a doki a 42-ik hét végét akkor indította meg:(((

Az,hogy 1 ujjnyira nyitva a méhszáj semmit nem jelent,nem lehet belőle levonni semmilyen következtetést.

Van aki teljesen zárt méhszájjal indul neki a vajúdásnak,és mégis gyorsan tágul,pár óra alatt megszül,van akinek ez nehezebben megy.

Ne aggódj feleslegesen,a pozitív gondolatok sokat segíthetnek.


Könnyű szülést,jó egészséget üdv.

2008. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én 32-ik héttől nyitva van a méhszájam.Azt mondták hogy előfordulhat hogy a babám koraszülött lessz.37 hetessen még egyben vagyok.Remélem neked hamarossan beindul a szülés.Nekem az első babával 41 hetessen indították be.Gondmentes szülést kívánok!!!
2008. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csajok a válaszokat:)!
2008. máj. 21. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!