Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni a magzatvizet a vizelettől?

Figyelt kérdés

Már betöltöttük a 40. hetet, és reggel óta többször tapasztaltam, hogy ha lehajolok, vagy leülök, nedves lesz a bugyim. Meglepő módon főleg vizelés után érzem.

Hogyan lehet eldönteni, hogy nem a magzatviz szivárog e?

Már 2 hete nyitva van a méhszáj, és a nyákdugóból is távozott már valamennyi.


2008. máj. 14. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletet elvileg vissza tudod tartani, a magzatvizet nem. Figyeld magad tovább, lehet, hogy hamarosan találkozhatsz a kis pocaklakóddal! Könnyű és szép szülést!:-)
2008. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Azonban csupán akkora mennyiségről van szó, hogy mire észreveszem, már vége is...
2008. máj. 14. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,,én lehetségesnek tartom hogy szivárogsz.:Dföleg hogy már itt az ideje.figyeld magad.hányinger,szédülés,derékfájás..nekem majd leszakadt a derekam ugy kezdödött.sok sikert,,,és szuper gyors szülést.
2008. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszertárbanlehet kapni olyan cuccot amire ha rá tudod jutattni a bugyin lévő nedvességet akkor meglátod vajon vizelet vagy magzatvíz

Vaaaagy

Megszagolod.A vizelet felismerhető, mégha nem is sűrű a magzatvíz pedig elvileg édeskés szagú-ízű.

Könnyű szülést a kismamának :oD

2008. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal a válaszolóval,hogy a vizeletet megérzed.Nekem sajna kb a 20dik héttől inkontinenciás problémáim vannak és pont az a rossz,hogy nem érzem mikor jön,egyszer csak ott van.de még azt sem érzem sokszor,hogy a hólyagomat nyomná,viszont egyértelműen sárgás szinezetű...

Amúgy sztem a friss vizeletnek sincs mindig szaga..csak ha már el kezd bonlani,de az már gáz ha alattad csinálja...ugyhogy sztem azért kérdezz rá a dokidnál.31hetes kismama

2008. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!