Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A külső méhszáj nyitva, a...

A külső méhszáj nyitva, a belső pedig 3 ujjnyira van nyitva. Szülés előtt lehetek már?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosnál.39hetes vagyok.Megvizsgált, és a külső méhszáj nyitva, a belső pedig 3 ujjnyira van nyitva.Jövő vasárnapra vagyok kiírva, azt mondta, pénteken befektet, mert császárom lesz. Kihúzom addig?A vizsgálat óta alig tudok menni, az alhasam iszonyatosan fáj!!Köszönöm előre is!
2008. máj. 11. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kihúzod addig, de nem biztos, mikor megvizsgált a doki nekem is nagyon fájt a hasam, sőt véreztem is.Én is császárral szültem a végére, de téged miért császároz?
2008. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia..engem amikor anno éve megvizsgáltak 2 ujjnyira nyitva voltam és másnap meglett a baba...de lehet hogy te kihuzod..szia..
2008. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdés elejét olvasva még örültem, hogy jajj de jó, ha már ennyire ki vagy tágulva könnyebb lesz a szülésed, mert már túl vagy a felén úgymond. Mikor a császáros részhez értem picit elszomorodtam, hogy így kell megszülnöd a babádat. Remélem valóban indokolt, nem csak a doki könnyíti meg magának a dolgot. Sokan örülnének ha ennyire nyitva lennének szülés előtt :) Általában ilyen nyitottságnál már hamar jön a babóka, de természetesen az is előfordulhat hogy még 1-2 hetet benn maradna. Mindkettőre van millió példa. Mindenesetre én inkább tippelnék az előbbire, hogy hamarabb indul útra a kisangyal, lehet el szeretné kerülni a programozott császárt.

Nagyon szurkolok, írd majd meg, hogy mi lett!

2008. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!