Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jó meleg zuhany be indíthatj...

A jó meleg zuhany be indíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Igen .
2008. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2008. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en mar 5 nappal tul vagyok a kiirt idoponton, nekem eddig nem segitett semmi, de mindenkinel mas.

Az ulofurdot ajanljak, de csak ha a magzatvized meg nem folyt el!

Csipos kajak, ananasz, malnalevel tea, sok seta,sok allas, kinek mi.a szex is segit, allitolag a spermiumoknak van mehnyaktagito hatasa, csak sajna en nem birom ravenni a parom:(, felti a babat.

sok szerencset!

2008. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a forró fürdő után 2 órával elfolyt a vizem.Máig nem tudom hogy attól e vagy spontán,39hetes voltam.
2008. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én két napja fürödtem és teganp is.. :) annyira kívántam, és nem szűlési szándékkal. Tegnap meg is mértem.. a vizet 39 fokos volt. Hála Istennek egyben vagyok.. mert még csak 34 hetesek vagyunk. Szóval jó kérdés, hogy kinál mitől függ. Lehet ez is hajlam sőt bitos. Mert gondolom, nem riogatnának a dokik, meg a védőnők ha alaptalan volna, nem? De a zuhany szerintem semmiképp... csak a FÜRDŐ...most olvastam el újra a kérdést. :)

34 hetes kismama

2008. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek a szülési praktikák akkor segítenek, ha már a babó is úgy döntött, hogy útnak indul. Akkor rásegítenek a folyamatra, de önmagában nem indítják be a szülést. Én mindent csináltam amit el tudsz képzelni (forró fürdőt is), de 41 hetesen született meg, mikor már be kellett volna feküdnöm.

Hajrá!

2008. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!