Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy aki császárral...

Igaz az, hogy aki császárral szült annak nehezebben húzódik vissza a hasa? Honnan tudom hogy átvágták-e az izmot is?

Figyelt kérdés
3 és fél hete császároztak és ha megnyomom a hasam még mindíg nagyon puha, pedig előtte kemény izmos lapos hasam volt. Annak már búcsút inthetek?
2008. máj. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lassabban húzódik össze, hisz más hatások érték, nem mentél végig azon a természetes folyamaton, ami "normál" lenne. Az izmot nem vágják át, hisz terhesség során az izom széthúzódik kétoldalra, középen nem marad belőle semmi.

Szülés után 6 héttel el lehet kezdeni a tornát, de konzultálj egy hozzáértővel, hogy hogyan állj neki. Ne akarj egyszerre és hirtelen sokat, ez idő, mire a szervezet visszaalakul.

És az is mindenkinél más, hogy hogy áll vissza a szervezet. Lehet még kockahasad, de lehet, hogy nem lesz, ezt majd a természet eldönti...

(én pl akárhogy fogytam, kondiba jártam, lement egy hónap alatt 10 kg., és mégis volt hasam , és összeért a combom, pedig már csak 43 kg voltam... persze nem terhesen)

2008. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy a hasadat még puhának érzed, mivelhogy a hatalmas méretű méh még nem zsugorodott össze az eredeti formájára. Szerintem ha bikini vágást végeztek nálad, akkor tuti, hogy az izmokat is átvágták, de ez nem jelenti azt, hogy soha többé nem lesz szép a hasad. A bőrt alkotó kötőszövettől is függ, hogy az milyen erős.
2008. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bikinivágás nem azt jelenti, hogy minden réteget keresztben vágnak. A doki azt mondta, hogy csak a felső réteget vágták keresztbe, alatta már függőlegesen. Az izmokat nem átvágták, csak széthúzták. Remélem nem csak hantázott, mert én is megkérdeztem ezt tőle, én is féltem ettől.
2008. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem minden császárnál átvágják az izmokat. Végül is a hasizmod alatt van a méhed, nem??
2008. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!