Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel óta távozik a...

Ma reggel óta távozik a nyákdugóm de tegnap azt javasolta az orvos, hogy szertkezzünk hátha majd az beindítja a szülést. De így már nincs védve a pici ugye?

Figyelt kérdés
Így is szeretkezzünk vagy inkább ne?
2008. máj. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem most várjatok egy picit.Ha estig nem történik semmi akkor próbáljátok meg megint, de lehet hogy ebből a nyákdugó elfolyásból szülés lesz ha már nagyon ott vagy.
2008. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon 40 hetes és 5 napos vagyok.
2008. máj. 7. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is reggel kezdett távozni a nyákdugóm, a nap folyamán 3 részletben. Az első adag távozásával nyilalló fájdalmaim lettek az alhasamnál, egészen este 7ig óránként 6-tal. Este 8-tól óránként 7 volt, majd sűrűsödött. Annyira nem is fájt :) Sőőt, abszolut nem. Este 10kor vettem egy fürdőt, ittam a málnalevélteát, 11kor már a férjem noszogatott, hogy menjünk már, mert te szülni fogsz.. Még jó, hogy ráhallgattam, mert hajnal 1-re kibújt a babám :) Amúgy én még nem mentem volna, mert azt hittem, csak a vajúdás kezdődik, közben az megkezdődött a nyák távozása utáni első nyilallással.

Szóval szerintem, most már no sex, várd a fájdalmakat és kívánok neked nagyon nagyon kellemes és kevésbé fájdalmas szülést! én azt mondtam, ha ennyi egy szülés, akkor szülnék minden nap!!! Nagyon szorítok, óráid vannak hátra!!!

Puszi

2008. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó lenne ha csak óráim lennének hátra. De nekem még semmi fájom nincs. Nagyon tartok a szülés beindításától.
2008. máj. 7. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még nem is hallottam olyat, hogy a nyákdugó több részletben távozna, de attól még lehet...

Szeritnem meg nyugodtan szeretkezzetek, semmi baj nem lesz belőle. nem úgy indítja meg a szülést, hogy szex, aztán fájás, eltelik 12-24 óra, mire ha igen, beindul a szülés.

A nyákdugó eltávozása nem jelenti azt, hogy a babának baja elsz, sokaknak már 30 egynehány hetesen elmegy a nyákdugója.

Úgyhogy hajrá , és fájdalommentes hamar szülést:-)

2008. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!