Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Délpesti kórház...

Milyen a Délpesti kórház szülészete?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én nem rég szültem,akkor újjították fel.Egyszerü de jó.Van egy Ikeás szoba ahol van sarokkád, bordásfal,franciaágy,labda stb.A többi szobában van egy vajudó ágy,meg a szülőágy.Egyszerü tiszta.Az ujszülött osztályon nagyon kedvesek a növérek és a csecsemösök.Mindent elmondanak és megmutatnak és a babákkal is jól bánnak pénzes boriték nélkül.
2008. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2008. ápr. 30. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én is ott szültem egy éve nagyon korrektek az orvosok is a szülésznők is de hogy nagyon foglalkoznának veled megcáfolom!!!Könyörögtem egy tiszta lepedőért és nem adtak!!! az egész éjszakát szülés után a széken töltöttem mert a lepedőm tiszta vér volt és a nővér azt mondta hogy nincs lepedő!Na a párom reggel 6-kor kiverte a patáliát rögtön volt tiszta lepedőm!!!De ha tudok ajánlani orvost az a Harmath Dr.Nagyon rendes és nem pénzéhes!!!
2008. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!