Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon be van vizesedve a...

Nagyon be van vizesedve a lában és a vádlim ma reggel begörcsölt nind a kettö egyszere alig birok menni. Hogy fogok igy majd szülni?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok iszonyatosan dagad a lában a szivem is hevesebben ver és a mészájam is nyitvavan ugyérzem hogy nincs sok idöm
2008. ápr. 30. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
szülés közben ez lesz a legkissebb gondod, észre sem fogod venni. ott más a tér és az idő. dimenzióváltás. ne aggódj, de ha sokat görcsöl szedj magnéziumot, 36. hétig szedheted, utána ne.
2008. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz ezzel, nekem is nagyon dagadt volt a lábam, de a szívem rendben volt. De szükséges lesz egy kardiológiai vizsgálat. Pihenj sokat (feküdni kell) és polcold magasra a lábad mindenképpen, ezt nekem is előrták, anyukám pedig gondoskodott róla, hogy be is tartsam. Nekem azt mondta a doktornő, hogy napi másfél liternél ne igyak többet, mert belemegy a lábamba. Nehéz volt betartani, mert állandóan szomjas voltam. Akkor arra gyanakodtak, hogy terhességi cukros vagyok, de nem voltam, mindössze nyáron voltam terhes, gondolom emlékszel a tavalyi nyárra, negyven fok volt, na ná hogy szomjas voltam.

Szóval mindenképp menj orvoshoz a lábad miatt, mert lehet, hogy nagyon vacakol a szíved, és akkor császár lesz - de meg fognak tenni mindent, hogy ezt el lehessen kerülni -, hiszen ha nem bírja a szíved, akkor nagyobb bajotok is lehet, mint hogy császároznak. Főleg, mivel úgy érzed, hogy nincs sok hátra, fontos, hogy sokat feküdj, harminc hetesen nem kéne még megszülnöd. Szóval fekvés,nyugalom, lábak a magasba!

2008. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!