Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg segít a gátvédelemben...

Tényleg segít a gátvédelemben a masszázsolaj?

Figyelt kérdés
Vettem weleda gátmasszázsolajat,az van rá írva a 34héttől használjuk napi 5-7percet.De ennyi elég és akkor nem fogunk szétrepedni??Nem lehet hamarabb kezdeni,mivan ha nem 40hetesen születik meg,hanem hamarabb??köszi a válaszokat
2008. ápr. 29. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A weleda nagyon jó! Én 37-38 héten kezdtem, és az is elég volt. nem érdemes előbb, mert 1-2 hét alatt kitágulsz annyira, amennyire csak lehet, utána már csak "szinten tartás" van a szülésig. mellette én ittam a várandósok teáját, és homeo bogyót is szedtem (igaz azt a lelkiek miatt). 13 óra vajúdás és 2,5 óra kitolás volt a szülés, de megért hagyni, hogy a természet a maga ritmusában tegye a dolgát: gátvédelemmel, minden repedés és metszés nélkül szültem meg 4200 grammos Csodámat. És életem leggyönyörűbb emléke :)

Hajrá, és ne aggódj, mindennek megvan a maga ideje :)!

2008. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Esetleg ha le tudnád írni a bogyók nevét jól jönne.Annyi fajta van és nem tudom melyiket érdemes szedni.
2008. ápr. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!