Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben Klinikán mennyit...

Debrecenben Klinikán mennyit szoktak adni az orvosnak, szülésznőnek szülés után? A doki most látogatásonként 5000 Ft-ot kap. Nem magánrendelés.

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért kap pénzt a doki látogatásonként? Nem értjük ezt így.
2012. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is fura... :S Miért adsz pénzt, ha nem is magánrendelés? Fogadott dokid egyáltalán? Én mikor szültem 2008-ban, az ügyeletesnek 30.000,-Ft-ot adtam. A szülésznőnek szerintem semmit. Végtelenül kedves és aranyos volt.

Egyébként több orvos is van, mindnek a más a "tarifája". Akkor panaszkodott ott egy kismama, hogy már 1-2 hete bent fekszik a kórházban megfigyelés miatt, a fogadott dokija még egyszer rá nem nyitotta az ajtót, de azt már közölte, hogy 80.000,- Ft-ot kér a szülésért... na, jól járt vele! Egyébként azt olvastam, hogy az alkalmanként adott pénz 10-szeresét "szokták" szüléskor odaadni, tehát a te esetedben 50.000,- Ft-ot kéne. Én ennyit biztos nem adnék! Szeptemberre várjuk második gyermekünk érkezését, én megint 30-at fogok adni, legalábbis most úgy gondolom.

2012. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves második!

A dokim nagyon rendes, mindíg soron kívül fogad, rég hozzá járok már. A szülésre én is 30 ezret gondoltam, de voltak itt más kérdésekben 100 ezres tételek is. Ezért voltam rá kíváncsi, hogy ez hogyan alakul Debrecenben.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 8. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ki a dokid? Én decemberben szültem a 2. babámat és volt fogadott dokim (Dr. Bartha Tünde) nem mondta meg mennyit kér, de nála is ez a 10x-es dolog volt életben - az egy másik dolog, hogy mi végül nem adtunk semmit mert nem volt ott a szülésnél, lekéste - .Szülés előtt négy hétig bent feküdtem úgyhogy kaptam egy-két infót, hogy kinek mennyi a "tarifája" és milyen orvos ezért kérdezem, hogy ki a dokid, hátha róla is hallottam valamit...

2012. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dr. Juhász Gábor a dokim. Ha tudsz róla infót köszönöm.
2012. jún. 10. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

2008-ban nekem is Juhász Alpár Gábor volt a dokim! :D Neki adtam 30-at, azt is alig akarta elfogadni. Nagyon tündér doki volt!!!! De előtte ő volt az egyik ismerősöm fogadott dokija, tőle nem fogadott el pénzt a vizsgálatokkor és ő úgy csinálta, hogy (ha jól emlékszem), akkor neki a doki mondta, hogy 30-at kér a szülésért, ő meg "kipótolta" azokkal az összegekkel, amiket vizsgálatokkor "megspórolt". Így ha jól tudom 50-et adott. Remélem ugyanarról a Juhász Gáborról beszélünk, mintha rémlene, hogy van még egy. De ha te is Juhász Alpár Gáborhoz jársz, akkor vele nagyon jól jársz, tényleg lelkiismeretes, kedves, emberséges orvosnak ismertem meg!!! Ő tényleg megérdemli a pénzt! :)

2012. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen rá gondolok. Tényleg nagyon lelkiismeretes. Nagyon szeretem. Tényleg nem nagyon szeret pénzt elfogadni, nem is fogadja el minden alkalommal. Köszönöm a segítséged, akkor így már tudom, hogy hogyan is adjam neki a pénzt.
2012. jún. 10. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia.


4/7 vagyok. A legeslegjobb orvos a Klinikán!!!!!!!!!!!!!!!! Én is nála akartam szülni, de már nem volt nála "hely". Annyira jó orvos, hogy októberben már nem tudott elvállalni, mert májusig (!!!!) be volt táblázva. Mindenki azt mondta, hogy 40.000-et szoktak neki adni úgy, hogy mellé egyszer vagy kétszer adnak neki a Klinikán vizsgálatokkor. A négy hét alatt két míg bent feküdtem, két szobatársam is nála szült, mindkettő borzasztóan meg volt vele elégedve és mindketten ennyit adtak neki. A lényeg, hogy nyugodj meg a legjobb kezekben vagy/leszel :):) Sok sikert és nagyon könnyű szülést kívánok neked!!!!! Mikorra várod a manót?

2012. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha gondolod nagyon szívesen ajánlok neked szülésznőt. Én mindkét gyermekemet Vass Melindánál szültem. A Világ legjobb szülésznője!!!!!!! Ha ő nincs szerintem nem élem túl a szüléseimet - a kisfiam 4240grammal természetesen úton, 12,5 óra vajúdás után lett meg, a kislányom 3770grammal, szintén természetes úton, szintén 12 óra után. Vele nem tágultam, nem akart lejönni, fájásgyenge voltam... - szóval tényleg ha nincs a szülésznőm... Ja és így az új, gyönyörűszép, nagy tágas szülőszobában voltunka férjemmel. Ott vajúdtam, ott szültem, ott voltam megfigyelésen egy lépést sem kellett tennem.

2012. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Október elejére vagyok kiírva. Örülök, hogy ilyen jók róla a vélemények, ez nagyon megnyugtató. Szülésznőm már van, egy régi ismerős személyében, az orvost is ő ajánlotta, amikor keresgélni kezdtem. Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Nagyon megnyugtatott.
2012. jún. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!