Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 napos vagyok tegnap...

40+1 napos vagyok tegnap voltak eros josloim ma meg mar semi mikkor indul be vajon a szules?

Figyelt kérdés
Tegnap ugy kb 2 oraig voltak fajasaim 10 percenkent jotek 1 percig tartot nagyon bekemenyedet ilyenkor a hasam!Aztan el mult furdes utan!Dokim megvizsgalt azt monta kicsit kezdek tagulni!Vereztem tegnap!Ma meg semi se fajas se ver!Igy mikor szulok meg?
2012. jún. 7. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Októberben szültem.Kedden este nekem is 10 perces fájásaim voltak aztán egy bő óra alatt elmúlt.Másnap semmi.Csütörtök reggelre már 5 percesek voltak.Bementem a kórházba és már 6 ujjnyira ki voltam tágulva.40 hetes terhes voltam.

Gondolom lassan te is készülhetsz a szülésre.

Könnyű szülést kívánok!

2012. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a kedvesegedet!
2012. jún. 7. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Januárban szültem. 40+3-nál jóslók, 40+4-nél bementünk a kórházba, biztos ami biztos kukkantsanak meg mi a helyzet. 40+5-nél mindenképpen be kellett volna feküdnöm, így már előtte nap bent tartottak. 40+5-nél beindultak a fájások, éjszaka elkezdtem vérezni, 40+6-ra megszültem.
2012. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is koszonom!
2012. jún. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!