Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3,5 héttel,...

Szülés után 3,5 héttel, menstruáció szerű görcsök? Normális ez?

Figyelt kérdés
Császáros szülésem volt, 3,5 hete. Eddig nem volt ilyen érzésem, csak szülés után közvetlenül. Tegnap megint elkezdtem görcsölni és megmondom őszintén, néha nagyon görcsölök. Nem volt vérzésem, de most megint van egy pici. Mennyire normális ez a görcsös fájdalom ilyenkor?
2012. máj. 30. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 3 és fél hete volt császárom, és nekem tegnap volt ugyanez, görcsöltem, és vérezgetni is kezdtem újra. A férjem azt mondta, hogy nem gond, mert én eddig is véreztem, viszont azt is mondta, hogy ha a vérzés már elmaradt volna, és ennek ellenére újra görcsölnék és véreznék, ő inkább megnézné ultrahangon. Szerintem ez alapján jobb ránézni.
2012. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ja, a férjem orvos, azért adok a karattyolására. :)
2012. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Szoptatsz?

Mert amikor az elején szoptattam a babát, volt h majdnem bekakiltam annyira fájt a méhem. (A szoptatás erős méhösszehúzódásokat okoz)

2012. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
De gondolom eddig is szoptatott, és eddig mégsem volt ilyen. :)
2012. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok. már 3x csináltak hasi uh-t a 3,5-4 hét alatt, de minden ok volt, vizsgáltak is, de ott is!! Mára elmúltak a görcsök is. Nem tudom mi lehetett!
2012. máj. 31. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!