Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincsen fogadott orvosom, így...

Nincsen fogadott orvosom, így majd az ügyeletes orvosnál fogok szülni. Kell adni pénzt az ügyeletes dokinak?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez ilyen esetben?
2008. ápr. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell adni.

Ha nagyon meg voltál elégedve és szeretnél, akkor adhatsz (vagy esetleg valami ajándékcsomagot).

2008. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem sem szoktak.
2008. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak. Csak ha mondjuk nagyon meg vagy vele elégedve. Vagy esetleg ajándékcsomagot.
2008. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem adtam, pedig nagyon meg voltam elégedve vele. De azt hiszem, a fizetését pont ezért kapja. Ajándékot vettem neki utána (ami nem volt túl olcsó, de azért egy tizesből kijött), hiszen mégiscsak a világrasegített egy új életet, de szerintem pénzt nem kell adni. Nekem a dokim nem is várta, hogy pénzt fog kapni, nagyon örült az ajándéknak, amit kapott. Ja, ha a dokinak veszel ajándékot, akkor ne feledkezz meg a szülésznőről és a csecsemős nővérekről sem (persze ha meg voltál velük elégedve), a szülésznő mondjuk szerintem nagyon örül akkor is, ha kap egy nagy csokor virágot (nálunk így volt), a csecsemőosztályra pedig vittem egy szép díszdobozos kávét, mert úgy láttam, nagyon sokat kávéznak a nővérkék, örültek is neki.
2008. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!