Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy néz ki a nyákdugó?

Hogy néz ki a nyákdugó?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok és talán még korai lenne, hogy távozzon. Pisiléskor vettem az előbb észre, hogy volt benne valami nyálkás valami, de nem nagy. Görcsölget pár napja a hasam alja, ma délután megyek dokihoz, de teljesen bepánikoltam. Ugye még nem ez nem a szülés?
2008. ápr. 24. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nyákdugó! Az általában véres, barnás, kocsonyás "valami". Akkor távozik, amikor szülés előtt el kezd tágulni a méhszáj. Ez lehet hetekkel a szülés előtt is, de van, akinek szülés közben (mint nekem is) távozik csak. Ha érzed a baba mocorgását, nagy baj nem lehet. Az mindenképpen jó, hogy mész orvoshoz! Esetleg, ha tudsz, menj előbb. Minél előbb megnyugszol, annál jobb! Ha esetleg pedig gond van, minél előbb jó kezekbe kerülj! Remélem, minden rendben lesz! Jó babavárást!
2008. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!