Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Varratszedés az 6 hét után...

Varratszedés az 6 hét után van? Akkor is szokták odaadni a dokinak szánt pénzt?

Figyelt kérdés
Ezt illik megkérdezni a fogadott orvostól? Igazából jobban járna ha akkor kapná meg,mert többet tudnánk adni.
2012. máj. 22. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Varratszedés aznap van, amikor hazamész a kórházból.
2012. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 hét után kontroll van,a varratokkal nem lehet hazamenni.Én inkább szülés után adnám oda.
2012. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
odaadhatod a 6 hetes kontrollon is. Akkor is örülni fog neki.
2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan kórház ahol nincs is varratszedés.Nekem pl. nem volt mert felszívódó varrattal varrtak.
2012. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is felszívódó varrat volt. Inkább beszéld meg vele, szerintem 6 hét alatt már berág rád, a kórházban benéznek, akkor "várják".
2012. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én jövőhéten megyek a 6 hetes kontrollra, és én is akkor adom oda a pénzt!
2012. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leszarom hogy berág rám,én is berágtam rá meg az egész kórházra.
2012. máj. 24. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Varrat szedés nem feltétlenül a távozáskor van.

És a pénz kérdése... Én nem adok egy kanyit sem egyetlen dokinak sem! Hiszen van fizetése! És az a dolga, hogy meggyógyítsa az embereket! Ez nem illem kérdése!

Ha minden áron adni akarsz a saját helyzetedet vedd figyelembe, ne azt, hogy hogyan járna jobban a doki:S

Ha most csak 20 forintot tudsz adni akkor annyit adj.

2012. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát varratszedésnek kórházi protokoll szerint hazabocsátás előtt kéne lennie, bentlévő varrattal nem lenne szabad senkit kiengedni.
2012. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem június 2-án engedtek haza a kórházból, és nem szedték ki a varratokat. Következő hét szerdán mentem el a dokimhoz, és ott kiszedte nekem, addig azzal mászkáltam. A pénzt is akkor adtuk oda neki. :-)
2012. jún. 12. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!