Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a MÁV-ban? Milyenek a körülmények? Babák ott vannak veletek? 28 hetes km

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tavaly december 1-én született a kislányom a MÁV-ban. A szülés napján még az őrzőben vannak a babák,de másnaptól már egésznap veled van,fürdetni és a reggeli vizsgálatokra viszik csak el. Jórészt 3 égyas szobák vannak. Én elégedett voltam az orvosom fogadott volt, a szülésznő aki épp ügyeletben volt,de választani sem választhattam volna jobbat. A csecsemősnővérek segítőkészek,főleg,ha látják,hogy szükséged van rá. Elégedett voltam. A körülmények kh...kicsit szocreálos az egész osztály,de tisztaság volt.
2009. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 23-án szültem ott.

Mindennel nagyon megvoltam elégedve, szülésznő, doki végül műtős csapat:( Nővérkék, csecsemősök is nagyon kedvesek voltak.

Kisfiam velem lehetett, ami szuper:)

Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a kórházat.

Sok sikert a szüléshez és a babához is!

2009. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem ott. A doki fogadott volt, persze meg voltam vele elégedve. A szülésznő nekem nem volt szimpatikus, szerencsére nem töltöttem túl sok időt a szülőszobán, mert gyorsan ment a szülés. Az osztályos nővérek normálisak, bár nem nagyon érnek rá, mert nagyüzem van. A csecsemős nővérek olyanok, amilyenek. Szerintem ki lehet bírni azt a pár napot! Fontos, hogy az orvosodban bízz és ebben a kórházban (ha megvan a szakmai hozzáértés) minden feltétel adott ahhoz, hogy nyugodtan menj szülni.
2009. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Összességében én is elégedett voltam, a következőt is ott fogom szülni terveim szerint. A csecsemősök között van olyan aki tapló de rendes is van közte. Úgy 50-50%.

A többi teljesen szuper a mai kórházi helyzetben egy szavunk sem lehet.

Jó lesz, ne izgulj! Menj szülöszoba látogatásra, minden héten szerdán 14.00.-től van.

2009. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én márciusban szültem ott, egyetlen negatívum a csecsemős nővérek.nagyon utálatosan viselkedtek, és 6x kérte meg a szobatársam, hogy segítsenek szoptatni neki. Amúgy minden 10pontos, szülőszobában és fent az osztályon is.
2009. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:).még csak 1 kérdés...apa bejöhet a szobába vagy hol láthatja picurt?vannak kijelölt helyek?és a látogatás ugy egyáltalán hogy működik?
2009. jún. 23. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Apuka bemehet a szobába de csak 17.00-től 17.30.-ig (elvileg) ha jól emlékszem. Bocs csak én februárban szültem a látogatási tilalom idején. Akkor se ki se be senki, persze azért apa felosont néha.:/

Ezen kívül a folyosóra bármikor bárki jöhet csak a babát a szobád üvegén keresztül mutathatod meg de Te kimehetsz beszélgetni és az üvegen keresztül látod ha felébred a babád. Vagy jobb bekukkantassz az ajtón keresztül, hogy a többieket ne zavard a függöny elhúzásával.

2009. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert rendes szobatársaim voltak, és megengedték, hogy ne csak 5-kor jöhessen be apa, mert nem mindig csak akkor tudott bejönni. Nekünk volt, hogy 8-ig is bent volt este, persze ez a szobatársaimon is múlott. (nekik is bent volt a férjük)
2009. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!