Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnál fogok...

Ügyeletes orvosnál fogok szülni. Mennyi tiszteletdíjjat illik adni neki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem kell, csak ha nagyon elégedett vagy. Végülis munkaidőben van, és a terhesség alatt nem jártál hozzá. Ha mégis akarsz adni, a többi kismamától érdemes puhatolózni, aki hasonló helyzetben van. Én fogadottnak fogok 30-at adni vidéken.
2008. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos adni. Amikor terhesrendelésre jártál adtál pénzt a dokinak? Egyáltalán ugyanahoz jártál? Ha nem, akkor szerintem ne adj, vagy ha nagyon akarsz 30000 Ft bőven elég.
2008. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is ügyeletesnél szültem,mi nem pénzt adtunk(a férjem művész)egy-egy szobrot kaptak,a szülésznők pedig,egy-egy tálat a nevükkel!Ne feledkezzünk meg róluk se!
2008. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ügyeletesnél szültem, nekem eszembe sem jutott, hogy adjak pénzt. De nem is várta el senki. Így is eszméletlen kedves volt mindenki. Utána az orvosról kinyomoztam, hogy nagyon szereti a kubai szivart, ő azt kapott ajándékba és nagyon örült neki (őszintén, nem is volt olcsó), a szülésznőknek meg összeállítottam egy ajándékcsomagot. A csecsemősnővéreknek szintén.
2008. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már kétszer szültem és nekem sem jutott eszembe, hogy pénzt adjak az ügyeletesnek. Nem mintha nem lettem volna megelégedve velük, de hát ez a dolguk. Nem? Megkapják a fizetésüket, és vannak fogadott betegeik akik ellátják őket extra bevétellel.
2008. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ügyletesnél fogok szülni, és 10000-et gondoltam, a szülésznőnek meg 5000-et, ha majd úgy állnak hozzá.
2008. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy azügyeletesnek nem kell adni semmit. Erre esküdött, ezt a szakmát válaszotta, és ezért kapja a fizetését. Kérdem én, te a zokniboltban ahol dolgozol kapsz plusz pénzt a vevőktől a termék árán kívül? (leszámítva a 2 ft borravalót, és már ugye az sincs...)

Ha fizetni akarsz, fogadj orvost, nem kell őket elrontani, mert nem mindenkinek van arra pénze, hogy adjon. És ezzel minket hoztok kellemetlen helyzetbe...

2008. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!