Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggeltől távozik a nyákdug...

Ma reggeltől távozik a nyákdugóm,20-40 mp-es fájások kíséretében, amelyek kb 10-12 percenként jelentkeznek. Lehet, hogy ma még megszülök? Holnapra vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a derekam is, hol jobban, hol kevésbé, már háromszor ment a hasam, és étvágyam sem nagyon van.. Ez csak a szülés előtt lehet, igaz? Köszönöm
2008. ápr. 19. 07:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyelőre rendszertelennek érzem ezeket a fájásokat egyébként.
2008. ápr. 19. 07:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
minden lehetséges..lehet hirtelen beindulnak a fájások.melyik korházban fogsz szülni?és mikor akarsz bemenni?én 22 ora vajudás után szültem meg a lányom..sok sikert..menni fog..
2008. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lehet,hogy ma,de az is lehetséges,hogy holnap.Minden lehetse´ges.Èn 38 óra alatt szültem meg a lányomat.Elsö baba.

Könnyü szülést.

2008. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7-5 percenként jönnek majd a fájások,akkor induljatok kh-ba.Attól függ milyen messze van.Szerintem még ma megszülsz,minden jel erre mutat.Könnyű szülést:)
2008. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te vagy Ágota? Én Edina. Mi az beindult a szülésed???? Jaj, nagyon szorítok érted, jó?? Kitartás és ha tényleg szülni fogsz, akkor könnyű és szép szülést neked. Puszi.
2008. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szijja te jány, nem tudom, mi van, de úgy tűnik, valami van... Keményedik a pocakom, és nyilall egyet. Ez tart kb 20-30 mp-ig. Volt, hogy pontosan 5percenként jött, de most az előbb zuhanyoztam és alábbhagyott. Nem olyan vészesek ezek a fájdalmak, nem tudom, mennyire kell erősnek lenniük, de nekem ezek nem tűnnek annak, inkább kellemetlennek. Most akkor megkezdődött a vajúdásom? Nem tudom. Edi, ez van, majd jelentkezem.

És köszönöm mindenkinek, aki eddig írt!!!!

2008. ápr. 19. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
ITT MA BABA LESZ
2008. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reméljük :) de én nem úgy érzem :)
2008. ápr. 19. 14:01
 9/9 A kérdező kommentje:
az lett, hajnali 1kor megszületett a kislányom, aki 20-án lesz 4hónapos!!! :)
2008. aug. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!