Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinél a...

Van itt olyan, akinél a szülás után a felgyógyulás tovább tartott, mint számított rá?

Figyelt kérdés
Esetleg a kórházban hosszabb ideig kellett bent maradni? Közben mi volt a babával?
2012. ápr. 22. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb ideig tartott,mert rendes szülésnek indult de császár lett.A baba is besárgult emiatt 10 napig voltunk bent.
2012. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 E61 ***** válasza:

Nekem időre született az első lányom makk egészségesen,nehézkes, vákuumos szüléssel.

A terheságyas időszakot nagyon megaszenvedtem! 1 hétbe telt mire lement rólam az összes víz. a gátsebemet neogranormonnal kenegettem és szinte 1 hét alatt be is gyógyult, ami viszont az aranyeret illeti...

4 hónapig bőgtem minden egyes wc-zésnél és véreztem is. Sajnos az nagyon lassan gyógyult.

Nem beszélve arról, h az oxitocin hormontól (ami beindítja a tejecsit) kiütéses lettem, viszkettem, amire szteroidokat kaptam pici dózisban a szopi miatt.

Szóval nem leényálom és most is nagyon tartok tőle, h ez lesz...4 éves és 24 hetes kiscsajok anyukája.

2012. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is a szülés utáni felgyógyulás volt lassú és szenvedős... A gátsebem 6 hét volt mire rendbe jött, 2 hétig nem tudtam ülni egyáltalán, csak állni és feküdni. A kislányom nem tudott jól szopizni, iszonyatosan kisebesedett emiatt mindkét mellem (ömlött belőlük a vér) és kétszer be is gyulladtak, antibiotikumokat kaptam... Nekem az első 2 hónap szörnyű volt, és igazán csak a 3. hónap végére lettem rendben. Szóval nekem 3 hónaposra sikeredett a gyermekágyas időszak... :( Most pár hét múlva szülök újra és eléggé be vagyok parázva... :S
2012. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4-ből egyszer annyira szétrepedtem a végbelemig, hogy 3 hétbe telt mire helyrejöttem, úgy ahogy. Nagyon megszenvedtem, főleg az első 1,5 hetet, se ülni, se feküdni, se menni... Rágondolni is rossz. A többi után nem volt semmi bajom.
2012. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!