Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ahhoz, hogy megkülönböztessem...

Ahhoz, hogy megkülönböztessem a jósló fájásokat az igazitól elég meleg vízzel lezuhanyoznom, vagy bele is kell hosszabb időre ülni a kádba?

Figyelt kérdés
Csak zuhanyoztam kb. 15 percig, de nem múltak el, nem tudom, ez akkor lehet, hogy már rendes fájás?
2012. ápr. 2. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én jó meleg fürdőbe ültem be a kádba, kb. 5-10 percre, de a fájások ugyanúgy jöttek, innen tudtam, hogy ezek már az igaziak. Nálam ez hajnalban volt, délre lett meg a kislányom.
2012. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és kitartást és sok sikert az előtted levő megpróbáltatáshoz.Első baba?
2012. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A rendes fájás időtartama 40-60 mp, míg egy jósló olyan 20-30 mp-ig tart. Ez egy biztos pont.


Nekem volt olyan, hogy másfél órán át ültem a kádban, mire leálltak a nagyjából 5 percenként érkező jóslók.

Viszont a rendes fájások sűrűsödni fognak és erősödni, szóval fel fogod ismerni így vagy úgy.

A kádba beülni azért érdemes, mert úgy könnyebb, és jobban ellazulsz, legalábbis nekem az mindig segített, én álldogálni (zuhany alatt), már nem szeretek a finisben.

2012. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ha nem lesz változás, becsüccsenek a kádba.

2. baba egyébként.

2012. ápr. 2. 14:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Na mi újság? fürödtél már? és egyébként hány hetes vagy?
2012. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fürödtem, nemsokára hazaér a férjem, akkor bemegyünk a kórházba, inkább nézzenek meg. 38. hetet kezdenénk szerdán, szombaton a ctg már mutatott rendszeres fájásokat, és 2111 volt az értékem is, kiváncsi leszek:)
2012. ápr. 2. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Ahogy Neked megnyugtatóbb.

Én speciel utálom a kórházat, és csak akkor indulok, ha már tényleg szülünk, egy perccel sem töltök ott többet a kelleténél. :o)


Szép szülést!

2012. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azért már kíváncsiságból is beleültem volna a jó meleg vízbe :)
2012. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? bementetek a kórházba? mit mondtak? vagy lehet hogy már megvan a baba?
2012. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs baba, ma hazaküldtek minket, mert éjjelre elmúltak a nagyobb fájások. Meglátjuk lesz -e valami a napokban:)
2012. ápr. 3. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!