Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismama vagyok....

36 hetes kismama vagyok. Megváltoztatja a férfiakat ha megszületik a gyerekük?

Figyelt kérdés
Annyi a problémám, hogy a párom eléggé szeret eljárogatni, nem egy otthonülős típus. Azt mondja nem azért mert nem szeret. ez meg fog változni?
2009. jún. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
alkati kérdés,de szerintem ha meglátja a babáját,biztos belészeret :)
2009. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is "eljárogatós" típus, de sokkal kevesebbet csavarog, mióta megszületett a lányunk. Az első pár hetet bírd ki, az valószínű, hogy nagyon nehéz lesz, aztán (ha olyan, mint az én párom) beleszokik, és sokkal kevesebbet fog eljárni!

Mondjuk ez attól is függ, hogy milyen típus. Az én kedvesemre rátört egy "kapuzárási pánik", aztán lenyugodott. Rengeteget változott, imádja a babánkat. Néha "mehetnéke" van, de olyankor hagyom. Ha elmehet nyugodtan, utána megül a popsiján 1 hétig legalább. :)

2009. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ez változó bátyám állandóan jött ment miután megszületett a baba nekik hát nem töltött több időt otthon mint előtte

Az én férjem is sűrűn összeült a haverokkal 1-2 sörre miután meg született a lányunk sehova nem ment néha úgy kellet elzavarnom hogy kapcsolódjon ki egy kicsit nem kell itthon ülnie állandóan igaz fél óra se és már itthon volt

2009. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ez változó.

Remélem, ha megszületik a pici, akkor többet lesz itthon.

A legtöbb helyre ahova megy elvisz magával, de félek ha megszületik a baba akkor is elmegy, csak nélkülem:-(

Elég féltékeny típus vagyok.

2009. jún. 15. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetes a kislányom és az én párom is élégé"mászkálos"! De amiota megszületett a kislányunk ő lett a szerelme és egy 100fokos fordulatott vett. igaz néha elmegy a barátaihoz de max 2 orát,nem ugy mint eddig.Ugy hogy ne aggodj,ez nem lesz mindig igy csak még egy egy kis türelmet.
2009. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!