Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amerikában illegálisan hogy...

Amerikában illegálisan hogy lehet szülni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meg valami:

Mikor az orvosom megtudta,hogy mi a helyzet nalunk, o is egybol azt javasolta,hogy szuljek otthon babaval. Mert akkor csak neki fizetsz. Nekem problema mentes terhessegem volt, minden vizsgalatom jol sikerult. A ferjem viszont hallani se akart rola. O azt mondta,hogy inkabb kifizet tobb ezer dollar. Es milyen jol gondolta Ugyanis hiaba volt problema mentes terhessegem a szules nem volt az. Ha otthoz szulok akkor a fiam es en is meghaltunk volna mert komplikaciok voltak. Tobb ezer dollart kifizettunk de cserebe a seggemet is kinyaltak ( bocsanat a kifejezesert) Es kulon szobat kaptam amiert fizetni kell amugy. Kulon szoba, furdoszobaval. Es akkor is 1800 dollar lett volna egy ejszaka ha 4 agyasba lettem volna.

Szoval en nem ajanlom az otthon szulest mert nem lathatod elore,hogy komplikacio mentes lesz-e. Es igen, ha baj van es mentot hivnak,korhazba kerulsz akkor ugyanott vagy. Csak gondolom meg a baba(szuleszno) is tartja a markat.


Az ingyenes helyekrol:

A mi ugyvedunk adott 5 telefonszamot amik elvileg "ingyenesek" voltak. Hat a 5-bol 3 nem letezett. A masik 2 hely pedig nem volt ingyenes.

Ettol fuggetlenul lehet,hogy vannak ilyen helyek Amerikaba.

Amugy teljesen illegalisan vagytok kint vagy esetleg folyamatba van valami ugyetek?

Mikor fogsz szulni?

2012. márc. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen.

Köszönöm 9-es! Minden részletet itt sajnos nem lehet leírni,de amikor peh hátán peh következik,nem minden alakul úgy,ahogy az ember szeretné.

Utolsó válaszadónak mindenben igaza van! Nem jelent semmit a gyerek állampolgársága,legfőképp,mivel nem szeretnénk itt maradni.

Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. márc. 15. 13:20
 13/14 anonim ***** válasza:

En vagyok a 9-es,10-es es 11-es valaszolo is.


Meg mondom oszinten,hogy en megertelek teged. Ez nem Anglia vagy Nemetorszag ahova annyiszor mesz amennyiszer akarsz. Itt Amerikaba vagy Kanadaba ha nem tetszik a "pofad" a vamosoknak akkor be se engednek az orszagba, hiaba tartozkodhat magyar allampolgar 6 honapig vizum nelkul Kanadaba vagy 3 honapig Amerikaba.

Es ha az ember hazamegy nem is biztos,hogy tobbet vissza engedik mert mar bent vagy a rendszerbe es "gyanus" leszel neki.

Mi meghosszabbitottuk a vizumot 6 honappal,hogy ne kelljen haza menni. Na meg a repulojegy se 2 dollarba kerul.

Nagyon nehez annak letelepednie Eszak-Amerikaba akit nem a testverei vagy szulei hoznak ki hanem maguktol indulnak a nagy vilagba.

Mi az eskuvonk utan 2 hettek jottunk ki. A ferjem munkaadoja csak annyiba segitett,hogy munkat adott de minden mast nekunk kellett megoldani. Nagyon nehez volt az eleje,sokat nelkuloztuk.

Most mar 4 eve lesz,hogy itt elunk es nagyon jo az anyagi helyzetunk. Varjuk a kisteso erkezeset, vele mar nem kell kifizetnunk a szulest mert azota mar work permitunk is van.


Eltertem a targytol de azert irtan ezt le mert nagyon zavar,hogy egyesek olyan konnyen es elhamarkodottan tudnak itelkezni olyan dolgok felett amirol fogalmuk sincs.


Egyebkent mi se tervezzuk veglegesre az itt maradast de a mostani magyar helyzetet elnezve meg egy ideig nem biztos,hogy hazamegyunk.

2012. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Utolsó,hogy a sok ítélkező mellett valaki tényleg bíztatni is próbál.Egyértelműen itt nem lehet kifejteni,hogy miért választottuk ezt az egyáltalán nem egyszerű utat,mindennek megvan az oka.nem vagyok előbbre,ha a gyermek állampolgár...


Mi is minden segítség nélkül jöttünk ki a férjemmel,és a kisfiunkkal,senkit sem ismertünk,Hotelban laktunk,ami minden pénzünket felemésztett.Hosszú idő,és út volt amíg legalább az alapokat kiokoskodtuk.Minden melett munka reményében jöttünk ki,ami a páromnak fix volt,majd a döbbenet,hogy eltűnt a munkáltató. Közben változtak a dolgok,találtunk sulit,és már csak az lebegett a szemünk előtt,hogy,ha a gyereknek adunk egy plusz nyelvet az élethez,akkor már valamit tettünk érte.A többi meg már csak jött sorban.....

2012. márc. 15. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!