Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák Anyukák! Akinek...

Kismamák Anyukák! Akinek kislánya születetett, annak hányadik hétre jött, és mennyit vajudott vele?

Figyelt kérdés
(Elsö baba).Mennyire volt nehéz? 38+5-km.kicsit félek már!köszönöm
2009. jún. 10. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már én is féltem a szüléstől, de nyugi, túl leszel rajta és akkor majd a legcsodálatosabb dolgot éled át. Én 39 hetesen és 4 naposan szültem, 3 nappal a kiírt időpont előtt, 15 és fél órát vajúdtam, de azért mert nem tágultam. Oxitocint pedig nem adhattak mert lelassult a lányom szíve tőle. De ha az mehet biztosan nem vajúdok ilyen sokáig. Nekem is első babám. De egyik ismerősömnek is első babája, kislány szintén és mindössze 5 órát vajúdott. Teljesen változó.

Pihenj sokat és ne félj, hamarosan már kezedben tarthatod a kislányod:)

Könnyű szülést és boldog babázást:)

2009. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ennyi idősen már megszültem, egészen pontosan 38+3.

Összesen 7 órát vajúdtam, de ez nem mérvadó, mert burokrepesztéssel indítani kellett, utána meg kaptam gyorsítót és edát.

Mindenkinél teljesen más, általában azt mondják, hogy először szülő nőknél 8-12 óra minimum.

Könnyű szülést neked!

2009. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia

37+1-re született a lányom, mindössze 2,5 óra alatt.

szintén első baba.

nekem ugye nagyon gyors volt az egész, állítólag ilyen gyors tágulásnál intenzívebb a fájdalom - nem tom, nekem rosszabb volt, mikor anno a vakbelem eldurrant. persze ez is fájt, de nagy erőt adott a tudat, hogy hamarosan végre a kezemben tarthatom a kismanót...

Egy kis drukk persze teljesen természetes, de szerintem ne aggódd túl a dolgot, a természet tudja a dolgát, bízz magadban!

könnyű szülést és boldog babázást kívánok!

2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 39 hetesen szültem, a vajúdás 8-9 óra volt, de én is gyorsítót kaptam plusz burkot is repesztettek. Utána már 2 óra alatt megvolt a picur. Nem volt annyira vészes, mint gondoltam (első baba), de azért nem egy kellemes dolog...

Nyugi! Ha parázol, csak rosszabb lesz!

2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a 37. héten szültem meg a lányom első baba),9 és negyed óra vajúdás után.Nem tudom,hogy nehéz volt e,mert nincs viszonyítási alapom,majd a másodiknál megmondom :)!

7 hónapos kiscsaj anyukája

2009. jún. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is várakozó állásponton vagyok! ma vagyok 39+0 hetes km! :)

Kislányom lesz már nagyon várjuk. Kicsit én is félek, de érdekes dolog ez vannak pillanatok percek órák napok mikor nagyon félek és ezen agyalok (persze próbálom elhessegetni), de van mikor tök bátran állok hozzá h na most már menjünk kezdődjön valami! :)


Könnyű szülést a kérdés kiírójának meg persze mindenkinek aki előtte áll! :)

2009. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csengém a 41-ik hétre született,másnap indították volna a szülést,de meggondolta magát!

Első baba,16ra értünk be a kórházba,és 20.30kor már megvolt.

Könnyű és gyors szülést!

2009. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szia én a 40. héten szültem és 43 percet voltam szülőszobán 2 kor indult be a szülés 4kor kint volt a baba és megvolt a stoppolás is és első baba volt
2009. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

39+3.hétre született a kislányom, 2 óra alatt.

Könnyű szülést kívánok!

2009. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia

39 hétre született

1. baba

6 óra vajúdás, de ebből csak 3,5 óra fájt :)

2009. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!