Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Homeopátiás készítmények...

A Homeopátiás készítmények valóban hatékonyak a szülésnél illetve vajúdásnál?

Figyelt kérdés

Caulophyllum, Cimicifuga..Egyik barátnőm a szülés alatt fél óránként ette a bogyókat ötösével, 3 óra alatt megszült. Vannak még hasonló tapasztalataitok?


39 hetes kismama


2008. ápr. 11. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én másfél hete szültem és a kórházban adtak a kitolási szaknál valamilyen homeopátiás szert (nem tudom mit, nem is érdekelt) nagyon sokat segített kb két három perc alatt. Úgyhogy szerintem szedd bátran. Könnyű szülést kííánok!
2008. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem vajúdás alatt adtak,és szülés után,és nagyon jók!Mondjuk én kaptam 35 szemet,5 különböző fajtából,félóránként!Nekem hatott!Sok sikert! :)

2008. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak mert aki rákeresne.. Én szedtem a homeobogyókat és én úgy vajúdtam végig az egész napo, h észre sem vettem, azt hittem jóslófájások, szinte nem is fájtak, majd 3 percesekkel azért elindultunk a kórházba, beértünk, rá egy órára meg is szültem :) a kitolási szak 5 perc volt! Isteni szülésem volt, köszönet a bogyóknak és a málnalevél teának, ja ééés ennek a fórumnak :)
2008. máj. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!