Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Geréb Ágnes elérhetősége...

Geréb Ágnes elérhetősége e-mailen/telefonon?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Remélhetőleg valamelyik BV intézetben elérheted.
2009. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

szabad@szules.hu

gereb@szinhaz.hu

2009. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
bátor vagy és felelötlen!
2009. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elhamarkodottan ítélkezel.
2009. jún. 9. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg igaza van. Majd akkor mondd ezt, amikor valami baja lesz a gyerekednek. Akkor ne sírjon a szád, mert egyedül te tehetsz majd róla.

Ilyenkor nem magadra kellene gondolni, hanem a picire, hogy NEKI mi a legjobb. És a legjobb az, ha biztonságban van az élete. Én a helyedben nagyon-nagyon szégyellném magam.

2009. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon csodálkoztam volna, ha legalább egy ilyen komment nem érkezik. Nagyon kevés ember képes a toleranciára. Legyen minden nőnek szíve joga eldönteni, hol szül, amiért természetesen vállalja a felelősséget is. Pont azért szeretnék otthon szülni, mert a gyermekemnek a legjobbat akarom és felelősnek érzem magam érte, és magamért.

De tulajdonképpen nem is akarok érvelni, mert az olyan embereket, mint te, ész érvek úgysem győznek meg soha. Kizárólag a homályos elképzeléseiden alapuló érzelmeid irányítanak.

Talán még csak annyit: Statiszikailag bizonyított tény, hogy az otthonszülés cseppet sem veszélyesebb, mint a kórházban szülés. Csak az esetek túlnyomó részében mind az anyának mind a babának sokkal jobb az otthon melegében...Ezt pedig hosszú távon pszihológiai tanulmányok bizonyítják.

2009. jún. 15. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
A gyermeked életét kockáztatni??????Gratulálok!
2009. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
a statisztika?Még jó,hogy a kevés otthonszülésnél nem történik sok komplikáció.Abba gondolj bele,ha ugyanannyi szülés lenne.Még annyit,hogy én otthon születtem,a mentő nem ért oda,/falu/,makk egészséges vagyok,DE SOHA NEM TENNÉM KI ENNEK A GYERMEKEMET!5 HÓS KISLÁNY ÉDESANYJA
2009. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
34%

Érdekel még?

Egy ismerősömnek ő segített otthonszülésnél. Ha gondolod megkérdezem tőle. Egyébként szerintem rendes nő.

2010. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves utolsó válaszoló, azóta tárgytalan a dolog, mert múlt én novemberben megszületett itthon a kicsi fiam, igaz, nem Geréb Ágnes segédletével. (Akit azóta azért sikerült megismernem, és valóban nagyon rendes, becsületes, nagy szaktudású doktornő (hiszen az, akármennyire is kizárták a kamarából!)).

Az otthonszülésem életem egyik legjobb döntése volt, szinte csak pozitív reakciókat kaptam, soha ennél szebb élményem nem volt. Egyébként én sem hipp-hopp döntöttem el az otthonszülést, hosszú folyamat vezetett hozzá, aki bizonytalan, olvasson utána, sok hasznos szakirodalom van.

Első gyermekem kórházban született, látom a különbséget, a kicsi mindig mosolygós, vidám, tele bizalommal a világ iránt, hiszen nem voltak rossz tapasztalatai. Sok mindent lehet persze utólag kompenzálni, de legjobb, ha nincs mit kompenzálni. Ami manapság zajlik a kórházak szülészeti, gyermekágyas osztályain, az - tisztelet a kivételnek - a legsötétebb középkorra emlékeztet. Bár lehet, hogy akkor még humánusabban bántak a szülő nőkkel, az emberi újszülöttel...

2010. szept. 12. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!