Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán a kórházba...

Nyíregyházán a kórházba szülés után amíg benn vagyunk a babával, lehet kérni, hogy átszúrják a kis fülét?

Figyelt kérdés
Azt hallottam van olyan órház ahol a kislány babák fülébe beteszik a fülbevalót ha kéri az anyuka, tényleg így van, Nyíregyházán csinálnak ilyet?
2009. jún. 6. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem, de van ott egy csecsemösnövér Margónak hívják(vörös hajú, szemüveges),az A oldalt van, nagyon aranyos és ö foglalkozik ilyennel, keresd majd meg. A két szobatársamhoz is ö ment házhoz kiszúrni a kicsi fülét! Remélem segitettem. 3hetes anyuka
2009. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget,

Bok boldogságot:)

2009. jún. 6. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem fogják a kórházban megcsinálni(legalábbis tavaly novemberben sem csinálták meg)megtiltották a nővéreknek.Bacsóné Margó nagyon profin csinálja(Őt említette az előző válaszoló).Nekünk is Ő szúrta át,de már itthon.
2009. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!