Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mit visz jul. végén, aug....

Ki mit visz jul. végén, aug. elején a babájának a kórházba?

Figyelt kérdés
Tudom mit kell vinni hiszen már nem elöször szülök,de nyáron még nem szültem.Itt olyanra gondolok hogy pamut tipegő,pamut sapka?Télen ez lehetett plüsből.Mert állítólag erre az időszakra meleget mond.Nagyon rám jött a pakolhatnék és lassan szeretnék mindent elkészíteni.Köszi a válaszokat.
2009. jún. 4. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam igaz a korház adta a babarucit, nem öltöztethettük sajátba. De jul. 30án született kislányom, és tavaly is igen csak meleg volt...angolpolya volt a piciken, sapi nem kellett- de ha gondolod biztositékként vmi vékonyat eltehetsz, aztán 2nap után pedig simán kis bodyban hozták már öltözetés után...

Szerintem tehetsz 1-2 hosszu rucit az elejére, majd elég lesz a body is...Boldog babavárást!

Gratulálok Neked! Hányadik baba?

2009. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron szültem. Csomagolj hosszú ujjú, picit melegebb ruhákat is, hiszen nem tudni előre, hogy mennyire lesz kánikula vagy hűvösebb idő. Vékony pamutsapit is tegyél be. Mi úgy jártunk, hogy amelyik nap szültem még 30 fok körüli meleg volt, amikor hazementünk meg esős, hüvös idő, szóval inkább vigyél neki több ruhát.
2009. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!