Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A békéscsabai korházba hogy...

A békéscsabai korházba hogy zajlik egy szülés? Fogadott orvos mellet és persze anélkül? Aki ott szűlt irja már le.

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 17:42
 1/4 anonim válasza:

szia!

nekem nővérem szült ott,pedig szolnokon kellett volna de a mentő nem vitte be.szarvasrol amugy.nővérem 12 óra szenvedés után kapott végre szülés inditó injekciot,anyánk szerint sokkal elöbb adhatták volna,de az orvos szerint meg kell várni mert igy természetes,ja aztán 12 órát szenvedett,mire belátta muszáj adni.mikor az orvoshoz ment fel,csak egy szál pendejbe ment fel amint látszottnem volt zseb semmi,már elölre tudta az orvos nem vitt a nővérem lóvét neki,na olyan flegma is volt.vitt volna csak épp nem ugy alakult hirtelen szoltak,de ezek után nem is adott neki,aki igy el várja a pénzt az szép ember lehet.kb ennyit tudok,de összeségébe azt mondta nővérem megvan elégedve,lehet anyánk fujta igy ezt fel.

2009. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor itt a pénz számit:(...csak mert nekem sincs fogadott dokim lehet le se fognak tojni:(
2009. jún. 7. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Már biztosan túl vagy a szülésen, csak gyors leírok egy véleményt.

Én 2008-ban szültem az ügyeletes dokinál (Dr Tóth). Meg voltam elégedve vele, mégsem adtam neki pénzt. Látszott rajta, hogy nem is várja el!

2010. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen megszültem már 7hónapja:)és én Orosznál szűltem,nem adtam pénzt:)
2010. febr. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!