Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 nappal a szülés előtt...

6 nappal a szülés előtt teljesen zárt méhszáj, jóslók vannak, néha-néha nagyon fájdalmasak. Mennyi az esélye, hogy megindul magától a kiírt időpontig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha magamból indulok ki,akkor semmi.Nekem 2 nap van hátra és még mindig 2 in 1. :( De lehet nálad egészen más lesz! :)
2012. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na, ezt nem lehet tudni.

Én túlhordtam ilyen adatokkal, de valakinek meg egyik napról a másikra kinyílik a méhszáj és hopp már meg is van a baba.

2012. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet tudni - nekem is teljesen zárt volt végig és 4 napot hordtam túl, az utolsó előtti nap kezdtem nyílni, akkor ment el a nyákdugó is
2012. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én így szültem napra pontosan :)
2012. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit szomorú vagyok, mert már nagyon ott lennék. :)
2012. febr. 2. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lehet ez a hidegfront ami most jön meg havazás beindítja a dolgokat:)
2012. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem mikor már a 10nap hordtam túl, akkor sem nyíltam ki és fájások sem jelentkeztek, mikor megidították, akkor sem nyíltak, csak persze fájásaim voltak. 9órát szenvedtem, és utána megcsászároztak. De te még remélhetsz, mikor még a kiírt sem jött el.

Szép szülést kívánok:-)

2012. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem 10 nap van még, én is nagyon türelmetlen vagyok, főleg, mert óriási a hasam és a héten 3,5 kilóra mérték a "picurt" :P hátha a hidegfront megindítja, én ebben bízok

amúgy én ujjnyira nyitva vagyok már, úgyhogy reménykedem :)


nálunk is csak 10 nap túlhordás után indítanak leghamarabb, ha amúgy minden rendben van


este már azt hittem szülünk, annyira fájt, menstruációs görcs szerűen órákig hullámokban, a derekam is meg a hasam is, de aztán lefeküdtünk aludni és reggelre semmi :(

2012. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát reménykedtem, de feladom. Majd jön ha akar! :) Alig mozog a kicsi, de gondolom ez az időjárástól van. Ráadásul a kisfiamnak éjszaka 40 fokos láza lett, jó éjszakánk volt. :(
2012. febr. 3. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülés napjának reggelén is teljesen zárt volt a méhszáj....fájdalmak jöttek és egyre erősebbek voltak, végül császár lett belőle, mert 10 óra vajúdás után nem tágultam semmit ... szóval bármi lehet.
2012. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!