Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt...

Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt Tatabányán?

Figyelt kérdés
Megírnátok azt is, hogy miért? Köszi.
2012. jan. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dr.Pazár Dániel. Én hozzá járok évek óta, nála szültem a lányomat.

Hogy miért? Kedves, odafigyel rám, mindig adott tanácsokat. Szakmai szempontból is ott van. Amikor nagyon nem akart menni a szülés, szólt, hogy azért lelkiekben kezdjek készülni a császárra. Nem hagyta volna, hogy feleslegesen szenvedjek. De megtett mindent, hogy természetes úton születhessen meg a babám, és sikerült is.

Én komolyan élveztem nála minden egyes alkalmat. Nagyon jó fej, jó humora van. Néha hiányzik a terhesgondozás. :)

2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Ferencz Zoltánt ajánlanám! Nála szültem 9 hónapja a kislányom, végig bent volt, bátorított, a kitolásnál voltak komplikációk, ott is toppon volt! A Pazárt én személy szerint nem ajánlanám, ha nem fogadott orvosod, akkor egy utolsó paraszt! Nagyon sokan szidták, amikor én voltam terhes! A Varga meg amikor 36 hetes voltam, akkor nyitott gerincűnek látta a babát! Szóval, nem egy zseni!
2012. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Olyan orvost keresek, aki akkor is figyel rám, ha nem tömöm tele a zsebét pénzzel.A mostani olyan, csak sajnos költözöm és a fél országot nem utazhatom át, főleg, hogy a pocakom már egyre nagyobb lesz.
2012. jan. 27. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A Ferencz fix árakkal dolgozik, nem bízza rád, hogy mennyit akarsz adni neki! Egy szülés 70000 Ft. Egy terhesgondozás a magánrendelőben 5000! Nem olcsó mulatság egy magánorvos sem!
2012. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Pazár is 70.000 Ft-ért vállal szülést. Velem nagyon kedves volt. Szülés után is bejött minden nap, és nem csak engem nézett meg, hanem a kicsit is. Azóta is ha felhívom, hogy mennék gyógyszert íratni, mindig mondja, hogy ha lehet, vigyem a gyereket is, mert szeretné látni.
2012. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz dönteni :)
2012. febr. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!