Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Téged loptak meg a kórházban?...

Téged loptak meg a kórházban? Engem sajnos igen

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. De valaki mindig "őrködött" a szobába, vagy volt lehetőségünk zárható szekrénybe tenni az értékeinket. Szeged, Női Klinika
2012. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Margit kórház, Bp.
2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerencsére tőlem sem, bár én sem tartottam benn magamnál semmi értéket. Csak némi fémpénzt az automatához. Irataimat, fényképezőgépet férjem elvitte haza.


Viszont az egyik nővér mesélte, hogy a kórházban a koraszülött osztályról, a PIC-ről loptak el "kedves" anyukák több légzésfigyelőt. Amúgy minden mást is lopnak, pl. a kórházi babaruhákat, takarókat, más gyerek pelenkáját, positörlőjét... stb. Akik ilyenek, azok gátlástalanul lopnak bárkitől, akár a sorstársaitól, akár a gyerekét megmentő intézményektől is.

2012. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tőlem sem loptak, de úgy látom, hogy most másodjára felkészülök, hogy most se történjen meg. Én is Zalaegerszegen szülök.
2012. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Az Istvánban szültem. Pedig egyszer amikor vinnem kellett a babát a csecsemősökhöz, véletlenül minden értékemet otthagytam.
2012. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

tettél feljelentést?

Szhelyen nagyon kell vigyázzni,szhelyi vagyok,és ott szültem kétszer,de sose vittem magammal értéket.

2012. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt akkora érték. inkább a fotók miatt fájt a szívem. Az első képek a kislányomról.
2012. jan. 15. 16:36
 18/19 anonim ***** válasza:
Bp Isván kórházban szültem és szerencsére nem történt ilyen!pedig mikor apát vártam egyik nap a folyóson sétáltunk fiammal és tárva nyitva felejtettem a szobát,minden cuccom őrizetlenül volt vagy 30 percet!szerencsére nem lett baj!
2012. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem! Bár mi a szobatársakkal kialakítottuk a saját "őrszolgálatunkat". :)

Úgy intéztük, hogy valamelyikünk mindig a szobában legyen. Sajnos kellett is, mert volt olyan, hogy FÉRFI!!! nyitott be a szobába, "jaj, eltévedtem!" felkiáltással! Hmm... vajon hogy jutott be???

2012. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!