Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra, van valami...

Szülés utánra, van valami jobb a wc papirtól? Valami extra puha dologra gondolok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A wc papírok közül is sok nagyon puha van már,és a nedves törlőkendő is nagyon jótékony tud lenni:-)
2008. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!En popsitorlot hasznalok mar kb.8 eve.Szules utan kezdtem el hasznalni es annyira bevalt,hogy azota is azt hasznalok.Meg a Lactacyd femina torlokendot illetve intim mosakodogelt tudom nagyon ajanlani.

Udv.egy 21 hetes kismami

2008. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kipróbállom én is a törlökendöt!
2008. ápr. 1. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a baba popsitörlőt ajánlom, nekem bevált.
2008. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A DM-ben lehet kapni 6-tekercses, arany színű csomagolásban nagyon puha wc-papírt. Sajnos elég drága, de mire elfogy a csomag, már nincs is szükség extrára.

Nekem nagyon bevált, néha nedves wc-papírral kombinálva.

2008. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nedves wc papírt használunk v. popsitörlőt.
2008. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nedves vécépapír előnye a popsitörlővel szemben, hogy azt bele lehet dobni a vécébe. Ha a szülészeten mindenki bedobja a popsitörlőt, dugulást okozhat, és az néhány szülészeten, ahol csak a folyosón van két vécé gondot okozhat (tapasztaltam). Ezért én is a nedves vécépapírt ajánlom, a DM-ben és Rossmannban többfélét is lehet kapni elfogadható áron (nem sokkal drágább, mint a popsitörlő, de vastagabb és nagyon puha).
2008. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!