Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héttől volt jóslótok?...

Hányadik héttől volt jóslótok? Mit éreztetek? Segítettek, hogy el tudjam dönteni az-e? Fáj hát, menzi görcs, hüvelyszurkálás.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát jóslóim már kb 37 hetesen voltak.Ezen a héten egyik este meg már 3 percenként,és mégsincs még semmi.Holnap kéne szülnöm,de már tegnap óta megint vannak fájásaim,viszont csak ritkán és nem rendszeresedik.A fájás olyan,mintha görcsbe húzná szépen lassan az egész hasamat valami,majd lassan elenged.

Nem tudom segítettem e.

2009. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 34-35. hét körül jöttek, és kb. olyanok voltak mint neked.Nem jelenti azt hogy előbb szülsz, én tovább hordtam.
2009. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már a 31. héten is volt, de a komolyabbak csak a 37. héttől, amikor összehúz-elernyed, összehúz-elernyed, ezt érzed végig, szép lassan, de erősen kitart. Ehhez jön a menstruációs közérzet enyhe hányingerrel. Sokaknak a háta is fáj, nyilall a hüvely felé.

De egyébként nem mondja meg, hogy mikor fogsz szülni!!!

2009. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!