Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülőszobai látogatás:bejöjjön...

Szülőszobai látogatás:bejöjjön e a nagytesó?

Figyelt kérdés
amikor megszületik a lányom,a fiam 20hós lesz. apa marad vele végig otthon,amikor korházban leszek. az a gondom,h nem tudom,mi viseli meg kevésbé a fiamat: ha minden nap behozza a férjem és lát pár percet-mondjuk felemelni,lehajolni hozzá nem fogok tudni mert császárom lesz,és ölbe venni sem max puszi-vagy inkább ne lásson 5 napig egyáltalán?
2009. máj. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem nyugodtan hozza be a párod őt!!:) /ha nem is mindennap/ Hogy miért? Egyrészt "megnyugszik" hogy anyu nem "tűnt el", másrészt tudatosul benne hogy a tesója , akit eddig a mami hasijában simogatott, most "előbújt" , harmadrészt meg élmény lesz neki is látni a kisbabát, plusz érzeni, hogy mindenki boldog körülötte:) Szerintem ez már egy jó dolog a jótestvéri viszony kialakításához...:)

2009. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egész nyugodtan bemehet hozzátok a nagytesó. Élmény lesz számára, hogy apával megnézik a babát, és tényleg megnyugtatja, hogy a mama van, jól van, és hamarosan otthon lesztek megint együtt. Így nem fog megijedni, hogy napokon keresztül nem tudsz úgy vele lenni, mint eddig. Valami apró ajándékot is vehettek neki, hogy ha bemennek hozzátok, azt mondjátok, hogy a hugica hozta neki. És viszonozhatja is, elmennek a papával valamiért, amit ő fog a kishúgának ajándékozni.

Gratulálok a gyermekeidhez, sikeres szülést!

2009. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pl. biztos akarom majd látni a kisfiamat ha a másodikkal leszek a korházba.Én már most tudom, hogy majd megkérem a férjem hogy legalább egyszer hozza be.Én azért is mert biztos hiányozni fog, meg azért is amit az elöttem írtak.Megnyugszik hogy anyu meg van.Ellehet magyarázni neki hogy 1-2 nap és haza megyünk.És megismerkedhet a kistesóval.
2009. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is most várom a másodikat nekem 22 hós lesz a nagyfiam akkor. Én tuti kérem majd az apját hogy hozza be mielőbb, mert én már most lelkibeteg vagyok tőle hogy nem látom 3 napig (remélhetőleg csak ennyi lesz).

Szóval sztem is az a jó ha bejöhet, mindegy hogy fel tudod e emelgetni azért megsimizni meg tudod, meg odabújhat kicsit:)

2009. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is kivagyok már most h mennyire fog hiányozni,de attól féltem,lelkileg nehezebb lesz neki h anyát látja,de nem mehet vele haza..


nagyon aranyos az ajándékos ötlet,megfogadjuk ezt is :)

2009. máj. 16. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idősen már megértheti, hogy anya kórházban van, és majd 5 nap mulva jöhet haza. A kistesónak biztos örül, ha láthatja, és neked is. Várni fogja a másnapot, amikor megint mehet.

Én most úgy gondolom, hogy bevinném, bár nekem még csak 11 hós a kislányom és még csak szeretnénk, ha már jönne a kistesó.

2009. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!