Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiírva....

Holnapra vagyok kiírva. Méhszájam 2222 vannak fájásaim de nem elég nagyok sűrűk ezért holnap befektetnek. Mit fognak csinálni? Várunk hogy induljon magától? Vagy?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy befektetnek a kiírt napon, nem tudom, hogy erre minek van szükség, sokkal jobb az otthoni környezet...

Nekem mindig azt mondták, hogy 40-től kétnaponta CTG, és csak két hét túlhordás után indítanak (persze ha mindenki jól van!)

Szerencsére nálam erre nem került egyszer sem sor, csak akkor is nagyon furcsa ez az eljárás.


Én azt javaslom, hogy még ha be is fektetnek, ne engedj "bármit" megcsinálni magatokkal. Minden vizsgálat/beavatkozás előtt tájékozódj az orvostól (! ne a nővértől!), hogy mit és miért csinálnak.


Akkor optimális egy szülés, ha magától indul be. Így én semmilyen "gyorsító eljárásba" nem egyeznék bele.

2011. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi gond akkor két hét túl hordás után beindítják a szülést,persze ha gond van akkor hamarabb, engem is befektettek, minden reggel volt szív hang hallgatás, egyik nap nst, másik nap meg megnézték a magzatvizet és ez így volt felfáltva. Aztán 10 nap túlhordás után felküldtek szülőszobára, ahol kis mennyiségű oxitocint kaptam,hogy egyáltalán reagálok-e rá,hogy lesznek -e tőle fájások, mivel a műszer mutatott kis fájásokat(mondjuk én semmit nem éreztem) így beindították, de miután a doki megvizsgált kiderült,hogy amúgy is szivárgott a magzatvíz, úgyhogy magától is megindult volna már a szülés.
2011. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És ezekre a vizsgálatokra nem lehet bejárni naponta?

Persze az más, ha valaki 70km-re lakik a kórháztól, de ha nem? Esetleg saját felelősségre?

Csak azért kérdezem, mert én a harmadikat várom, még nálam is előfordulhat ilyesmi. Szülés előtt biztos nem szeretnék két hetet már bent dekkolni...

2011. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy ha nincs semmi gond akkor be is lehet járni, csak nekem amúgy is vese problémám volt a terhesség miatt, ezért is fektettek be.
2011. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm! Megnyugtattál! :o)
2011. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!