Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 és fél hete szültem. Reggel...

6 és fél hete szültem. Reggel szexeltünk és most vérzek. Miért?

Figyelt kérdés
Szerdán szeretkeztünk először,azután nem véreztem,de ma reggel igen.Ez mitől lehet?Ez már menstruáció lehet?
2008. márc. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mensi. Először arra gondoltam, hogy még nem gyógyult be teljesen, de ha nem ez volt az első szex szülés után, akkor mensi lehet.
2008. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!De ez nem korai még?Itt olvastam,hogy sokaknak félév-év múlva jött meg először,meg hogy szoptatás alatt általában nem jön meg.Akkor hogy van ez?
2008. márc. 23. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm mesélte, hogy neki mindig pontosan jött a mensije, annyira, hogy szülés után 3 héttel is pontosan megjött. Szóval nem lehetetlen.
2008. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkinek fél év múlva jön meg,Sokszor szülés után hat héttel már jelentkezik.Ez sem egyforma minden kismamánál.Lehet mensi.Dokinál már voltál 6 hetes ellenőrzésen,vagy ha nem említsd meg neki.
2008. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!