Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézyben...

Debrecenben a Kenézyben fizetős a babás szoba? Ha igen, mennyi? Na és mikor kell kérni, hogy oda szeretnék majd menni?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek, mik a tapasztalatok?
2011. nov. 24. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fizetős. A szülés után megkérdezik milyenbe szeretnél kerülni. Ha van hely akkor oda raknak. Szinte csak pozitív tapasztalataim vannak.
2011. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2011. nov. 25. 06:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Tőlem is megkérdezték szülés után,hogy milyen szobába szeretnék menni.Demeter Miklósnál szültem.Mikorra vagy kiírva?

Ha van kérdésed,kérdezz nyugodtan!!E.

2011. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fizetős, ahogy a többiek is írták előttem.

Nekem is csak pozitív tapasztalatom van a Kenézyvel.

2011. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat! Holnapra vagyok kiírva :) (Jókor érdeklődöm...) Nincs fogadott orvosom, így félek, nehogy rossz kezekbe kerüljünk - igaz, eddig "csak" 1 negatív tapasztalatom volt. De annál inkább érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van (első sorban) az orvosokkal kapcsolatban.
2011. nov. 25. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved beszélgetni,írj privit.Válaszolok minden kérdésedre szivesen!!E.
2011. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Első hozzászóló vagyok. Nekem sem volt orvosom, mert nem szeretek fizetni azért amiért levonják/levonták a természetbeni egészségbiztosítási járulékot a fizetésemből. Ennek ellenére a szülésznők és az orvosok is nagyon emberségesen bántak velünk. 15 óra vajúdás után vittek a műtőbe, majd az őrzőben megkérdezték hova szeretnék kerülni. Baba-mama szobát kértem, ráadásul olyanba kerültem, ahol volt külön zuhanyzó és wc. Annak ellenére oda kerültem, hogy nem volt orvosom.

Könnyű szülést és jó egészséget nektek! :)

2011. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló! Igen, én is azt tapasztalom, hogy nem érint hátrányosan, hogy nincs fogadott orvosom, mert mindenki kedves és odafigyel rám maximálisan. Viszont egyik alkalommal igencsak kellemetlen élményben volt részem. Úgy megvizsgált az egyik orvos, hogy azt hittem ott szülök meg-ezt eddig egyik orvosnál sem tapasztaltam (azóta sem)Ettől félek inkább,nehogy hozzá kerüljek.
2011. nov. 25. 19:04
 9/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Sziasztok! Örülök, hogy ennyi jót olvastam a Kenézy kórházról, én borsodból költöztem hajdúba, és semmi ismerettségem nincs. Én se akarok fogadott orvost... Tudtok esetleg valamit az apás szülésről? Hallottam tanfolyamról, hm? Üdv: 20hkm
2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem apás szülés volt,de úgy tudom,hogy előtte el kell menni tanfolyamra a 34.hét körül.Kérdezz nyugodtan.E.
2012. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!