Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szőnyi vagy a tatabányai...

A szőnyi vagy a tatabányai kórházat ajánlanátok? Vélemények, tapasztalatok minden érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen a szőnyit! Mindenki nagyon aranyos ott. Amíg benn voltam (majdnem két hétig) szinte lesték minden kívánságomat és nagyon kedvesek voltak, meg segítőkészek.
2011. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZsZs27 ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem Tatabányán. Az unokahugom aug-ban szült Szőnyben. Ő azt mondta, bunkók voltak vele. Egyébként a komáromiak az ottani kórházat szidják, az itteniek meg Tatabányát. Én 2 hónapig feküdtem bent (koraszülés), de panaszra semmi okom nincs (a kaját kivéve). Egy szülésznő volt akit utáltam. Ha Szőnyben szültem volna, csúnyán ráfáztam volna, mivel ott nincs koraszülött osztály, úgyhogy vagy átküldtek volna eleve ide, vagy áthozták volna a lányaimat, én meg ott maradtam volna. Mivel oroszlányi vagyok, a 3 óránkénti bejárás a gyerekekhez megoldhatatlan lett volna számomra, oda viszont nem feküdhettem volna be. A 2 hónap alatt sok friss anyukát megismertem, meglátásom szerint azok panaszkodtak a legjobban mindenre, akik nem akartak hinni az orvosoknak, szülésznőknek (ezt jobban nem tudom leírni), valamint akik képtelenek elfogadni, hogy a világon léteznek szabályok, amiket be kell tartani, a saját, és mások egészsége, illetve a biztonsága érdekében. Ilyenek a látogatási rend, (ezt Tb-n nagyon komolyan veszik), hogy nem lehet bemenni a kórtermekbe (én se örültem volna, hogy miközben fejek, látogatók kóricáljanak ott), illetve nem szeretik, ha az anyuka sok csokit, meg ilyesmit eszik, vagy cigizik, de ezek lássuk be mind károsak szoptatás esetén is. Csak hogy a leggyakoribbakat említsem. Akármelyiket választod, úgyis lesz valami, amivel elégedetlen leszel. Ha mással nem, az ebéddel biztos. Ha esetleg nem egyszerű a terhességed, jobban jársz Tb-vel, mert ha gond van a babával születés előtt-után, áthozzák ide úgyis.
2011. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is tatabányán szültem,szintén oroszlányi vagyok mint a 2. válaszoló.én is meg voltam elégedve a kórházzal.velem a dokik is rendesek voltak,meg a csecsemősök is,egyet kivéve.a kaja ami nem valami jó.nekem is szidták a tatabányai kórházat,féletm is már előre h mi vár majd ott rám,de kellemeset csalódtam. a szőnyiről nem hallottam jó dolgokat.vagyis inkább úgy fogalmaznék h hallottam jókat is meg rosszakat is,de többségben rosszakat.
2011. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen nehéz a választás, mert hallani ezt is azt is. A szőnyiről, azt mondják kicsit bababarátabb, bár ott is megvan a rend és fegyelem, a tatabányairól azt hallottam, hogy ott csak akkor vesznek ember számba, ha van fogadott orvosod. Szóval nem tudom. Ti mi alapján döntenétek? Nyilván van egy harmadik lehetőség Budapest...De az kicsit macerásabb.
2011. nov. 19. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Szőnyben szültem 1 hónapja. Kb. 2 hetet voltam bent. Mindenki nagyon aranyos és közvetlen! Mivel kisebb kórház, sokkal jobban oda tudnak rád figyelni. Nem volt fogadott orvosom, de teljesen meg vagyok elégedve mindenkivel.
2011. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Budapest mellett döntöttem a második babavárás és szülés kapcsán. A tatabányai kórházzal a legnagyobb bajom, hogy nagy ívben tesznek arra, hogy te mit szeretnél. Semmilyen formában nem veszik figyelembe a te kívánságaidat.

A szőnyiről nem tudok nyilatkozni, de úgy hallottam januártól bezárják a szülészetet. De ez nem bizti.

2011. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!