Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz-e hogy szülésznőt is...

Igaz-e hogy szülésznőt is érdemes fogadni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni aki akar fogad. Az én véleményem: én azért fogadtam, mert biztonságot ad, hogy a Párom mellett lesz ott egy olyan valaki, aki szakértőn nyúl hozzám és tud javasolni, ha kell valamit, segít mindenben. A doki valószínű csak a végén lesz ott. Ha nem fogadsz szülésznőt, lehet, hogy szerencséd lesz és sokat lesz benn valaki, amikor vajúdsz, de ha sokan szülnek, akkor sokszor lesztek egyedül. Én ezért fogadtam. De tényleg egyéni.
2008. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A szülésznő hozzáállása sokat segíthet vagy ronthat, ahogy szól hozzád, mennyire segítőkész... illetve én harmadjára a gátvédelem miatt nem akartam magam akárkire rábízni ;)
2008. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!