Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a varratokat...

Szülés után a varratokat kiveszik vagy felszívódik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem például annyira megroncsolódott,hogy tettek bele olyat

amit ki kell szedni és olyat is ami felszívódik.ez nekem is ott derült ki.de ha varratott ki kell szedni akkor se aggodj,nem fáj.

2008. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol szülsz. Azért többnyire ma már felszívódó varratokat használnak. Én 1 hónapja szültem és felszívódó varratot használtak, csak egy csomót csíptek le a végéről. Azt mondta az orvos, hogy direkt csinálta így, mert ha befelé fordította volna, amíg fel nem szívódik, szúr. Egyátalán nem fájt amikor lecsípte. Fél pillanat voklt az egész.
2008. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a hagyományos varratokat használják. A varatszedés nem fájdalmas, inkább csak kellemetlen, de nagyon rövid idő alatt kész!
2008. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Èn felszívódó varratokat kaptam.
2008. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kívülről olyan varrat volt, amit ki kellett szedni, belül felszívódóval varrtak. Nekem nagy megkönnyebbülés volt, amikor kivették őket, mert olyan szorosra meghúzták, hogy majd beleőrültem, olyan rossz volt ülni és lépni.
2008. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!