Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen hivatalos...

Szülés után milyen hivatalos papírt kell adjon a kórház?

Figyelt kérdés
VAlami igazolás féléről hallottam ami a sgélyek miatt kell,meg az iratokhoz..mi ez??
2008. márc. 18. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, mire gondolsz. Adnak egy zárójelentést a kórházban töltött időről, a szülés lefolyásáról stb. Megkapod a baba kiskönyvét is. Ott intézik el az anyakönyvezést (el ne felejtsd a szükséges iratokat bevinni), de a születési anyakönyvi kivonatát, a lakcímkártyát, a TB kártyát postán fogod megkapni. Remélem erre gondoltál és segítettem
2008. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, a másik kérdésedre válaszolnék. Azt az igazolást nekem a terhesgondozóban adták és az volt rajta, hogy megjelentem ott legalább négyszer, ez kell az egyszeri anyasági segély kiadásához. Aztán ezzel a papírral meg a születési anyakönyvi kivonattal, a Tb kártyájával a babának a Mák-ban jelentkeztem, ott kellett minden segélyt elintézni. Igazolás kellhet még az anykönyvezéshez (apasági nyilatkozat). Más nem jut eszembe.
2008. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a pécsi szülészeten ez úgy volt, hogy megkaptam a zárójelentést, és azzal együtt egy igazolást, ami alapján az egyszeri anyasági segélyt adják majd. Ezt persze csak úgy tudják kiállítani, ha a kiskönyvedet a szüléskor leadod és van benne legalább négy pecsét, hogy voltál terhesgondozáson.
2008. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!