Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik hogy tükörből látom a...

Létezik hogy tükörből látom a belső varratomat?

Figyelt kérdés
Ma 3 hete hogy szültem elég nagy babát és kívül-belül varrtak. Ezt én is most tudtam meg hogy belül is varrtak és gondoltam megnézem és láttam valami -véres-fekete valami dudort vagy mit belül és szürkét is nem sokkal mellette. Nem tudom mi lehet az.Így látnám?Mennyi idő míg rendbejön minden? Most a hüvelyemet varrták vagy a méhszájat vagy mit? Ma meg elég feszítő-szúró érzést érzek belül. Ez elmúlik? És a 6 hetes kontrollon szedik ki a varratokat? Hogyan lehet majd ezek után szeretkezni? Kérlek válaszoljatok és bocsi a hülye kérdésekért de tényleg nem tudom a dokitól se kérdeztem még meg.
2011. nov. 2. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mit láttál...

Nekem is volt elég sok belső varrat. Ezeket nem szedik ki, olyanok, amik szerves anyagból készülnek és a szervezet feldolgozza őket. Később meg sem fogod érezni, nyugi..

2011. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak belső varrataim. Ezek elvileg felszívódóak, de nekem kb. 3 héttel a szülés után elkezdtek kipotyogni. 2 hónapja szültem, de még mintha néha éreznék belül valamit - nem vészes egyébként. A szexel nincs semmi gond, a 6 hetes kontroll után próbáltuk először.
2011. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!