Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A János kórházban van lehetősé...

A János kórházban van lehetőség 24 órában EDA-t "kérni"?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szültem ott. Kértem, de nem kaptam, így látta jónak az orvos és a szülésznő. Éjjel szültem, azt mondták időigényes (aneszteziológus,aláírás, hatóidő...) és lehet, hogy rosszabbul járok, ha kapok. Bizonyos időn belül lehet adni csak, így nem kaptam. De nem is baj! Szerintem orvos függő, hogy adnak-e?! Volt szobatársam, aki kapott. A lényegen nem változtat. A vége így is, úgy is ugyan olyan!

Könnyű és komplikációmentes, gyors szülést!

2008. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!


Az EDA beadasanak felteteleit ismerem, de hallottam, h van par korhaz, ahol ejjel-nappal rendelekzesre all anesztes, es nem mondhatjak azt, h bocsanat, hajnali 3-kor nincs, aki beadja :) Remlik, h a Janos ilyen, de nem emlekszem pontosan.

2008. márc. 18. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Van rá lehetőség éjjel-nappal. Csak szerintem előre meg kell beszélni. Mivel én úgy voltam vele, hogy majd menet közben kiderül, így nem beszéltük le előre. Így nem kaptam. Beszéld meg az orvosoddal és a szülésznővel!

Mégegyszer minden jót!

2008. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!