Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, nektek mikor kezdett...

Kismamák, nektek mikor kezdett nyílni a külső méhszájatok, ill. mikortól rövidült meg a méhnyak?

Figyelt kérdés
Tudom nem pont ide tartozik a kérdés, de aggódok egy picit.21 hetes terhes vagyok és egy újnyira kinyílt a külső méhszájam, és megrövidült a méhnyak.Ti már átestetek vagy közel vagytok a szüléshez.Mennyire kell ilyenkor vigyázni,nektek mennyi pihenést javasolt a doki, vagy már csak feküdhettetek?Mik a tapasztalatok?
2009. máj. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!nekem 26 hetesen lett a méhszájam 2100as. eddig dolgozhattam, onnantól nem. mivel a külső van nyitva, annyira nem vészes, de vigyázni kell, hogy ez az állapot megmaradjon. sokat kell pihenni, a legjobb lenne vízszintesben, de én nem fekszem. ha úgy érzem keményedek akkor ledőlök. emelni ne emelj, sokat pihizz, és kevese gyalogolj. próbáld tartani, hogy ne nyílj tovább, mert sok idő van még. én most vagyok 31 hetes, és remélem nekem se nyílik tovább.

jó babavárást!

2009. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 26 hetesen lett C:2000.Azóta nem változott, de sokat is pihenek.Nagyon vigyázok mindenre, amúgy is veszélyeztetett vagyok.

Pihenj te is sokat, amennyit csak tudsz.

32heteske

2009. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héten lett 2000-es, addig 3000-es volt.
2009. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!