Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért mondják az ismerőseim,...

Miért mondják az ismerőseim, hogy ha eddig nem lettek rajtam terhességi csíkok akkor majd ezután lesznek?

Figyelt kérdés
Bármelyik pillanatban szülhetek, 25kg-ot híztam, 30 éves vagyok, elötte 52kg voltam, de nem lettek csíkjaim a terhesség alatt. Mégis azt mondják, majd ezután. Miért ezután? Mikor összehúzodik a méh akkor becsíkosodunk vagy mi???
2008. márc. 14. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy neked is legyen. Igaz, hogy a nők nagyrészének lesz, de nem mindenkinek (nővéremnek sincs, 2 gyereket szült pedig).
2008. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha eddig nem lettek,akkor most sem lesznek!
2008. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de amíg terhes voltam nem volt rajtam csík, miután szültem, és visszahúzódott a hasam, megjelent rajta egy-kettő :(

Ez nem azt jelenti, hogy neked is lesz, de sajnos előfordulhat!

2008. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha eddig nem voltak, már nem valószínű, hogy lesznek. Nekem a 38. hétig nem volt egyetlen egy csíkom sem, erre a 38. héten úgy becsíkosodtam, mint egy zebra :(
2008. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mert rosszindulatúak :(
2008. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ,ugyanebben a cipőben voltam.Sem akkor sem pedig most nincsenek csíkjaim,igaz én rengeteg testápolót használtam, de senkire ne hallgass.Ha nincs ,hát nincs,örülj neki!!gratu a babához.babi
2008. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ez sajnos bőrtípus függő.Nekem elég laza a kötőszövetem és már 13 éves korom óta zebrás a lábam ahogy nagyot nyultam ez lett az eredménye.Anyukámnak ugyanez, viszont neki is hiába hordott ki 3 gyereket a hasa abszolut nem repedt szép.Has bőröm nekem is feszes.Szerintem nyugodj meg, nem lessz ott probléma.

18 hetes kismami

2008. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Aranyosak vagytok!!!
2008. márc. 16. 02:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!