Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most várom a második babám,...

Most várom a második babám, és nagyon érdekelne, hogy a második szülés mennyivel másabb mint az első! Az első babám 2 óra alatt született meg, fájni fájt, de alapjáraton nem volt vészes! Mennyivel nehezebb vagy könnyebb?

Figyelt kérdés
Az első szülésnél nem volt ott a férjem,most ott lesz! Mennyivel lesz így jobb,vagy rosszabb a szülés?
2008. márc. 13. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden szülés más és más, erre nem tudsz alapozni.

De a férjed jelenléte biztos nagyon jó lesz!!:-)

2008. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Woooow, had kérdezzem meg, hogy minek köszönheted, hogy csak 2 órát kellett vajúdnod?

Tettél érte valamit, vagy pusztán genetika?Széles a csípőd, vagy van valami extrém amit kiemelnél magaddal kapcsolatban?

Az első babák általában 10-12 óra alatt vannak meg a 2. gyerek a fele.Lehet, hogy te bemész és észre sem veszed már meg is lessz.A férjeddel biztosan még könnyebb lessz :oD

18 hetes kismami

2008. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is most várom a második babám. Az elsőnél hajnali fél háromig szundikáltam az ágyban, aztán hirtelen elfojt a magzatvíz, 4.20-kor már a karomban tartottam. Nagyon sokat sétáltam, és szinte mindent megcsináltam otthon.Most sajna nagyon keveset tudok sétálni, dolgozom, állandóan rohanok (autóval). Érzem, hogy most nehezebb lesz a szülésem! A fizikai állapot nagyon sokat jelent! :)

Szép baba várást!

2008. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!!Én is a második babámat várom,és kicsit félek is a szüléstől,mert az elsővel nem voltam valami szerencsés mint te,hogy 2 óra alatt megszületett.Én csütörtök hajnali 5 órától,péntek dálután 5-re lett meg.Szoritok neked hogy a másodikkal se legyen hosszabb szülésed mint 2 óra.Remélem nekem is a második babucival könnyebb lessz. Üdv:27 hetes kismama.
2008. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első lányomat 5 óra alatt szültem meg.

Másodikat aki 4 hetes fiu,3.5 óra alatt lett meg.

De őszinte leszek,sokkal fájdalmasabb fájásaim voltak mint lányommal,de gyorsabban lett meg.Mind a kettőt fájdalomcsillapito nélkül szültem.

2008. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!