Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha van fogadott orvosom,...

Ha van fogadott orvosom, szülésznöt is fogadni kell? Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van aki csak dokit fogad, van aki csak szülésznőt és van akinek sok pénze van mind a kettőt. Nekem csak dokim van, nekem ő is elég, de ha úgy gondolod fogadhatsz mindkettőt! Üdv. 32. hetes kismama
2008. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van aki nem fogad egyiket sem, van aki vmelyiket, és olyan is aki mindkettőt.

Azt teszel amit jónak látsz. Azt fogadod meg, akiben bízol.

Van aki dúlát fogad.

Én hosszas gondolkodás után a szülésznő mellett döntöttem.

38 hetes kismama

2008. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznőt érdemesebb fogadni mert ő csinál mindent és ő foglalkozik veled a legtöbbet.Tapasztalat
2008. márc. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért fogadtam csak orvost,mert a terhesség idején is hozzá járok végig, biztos akarok lenni benne hogy figyel rám(túl egy vetélésen) ,és tényleg meg vagyok elégedve.Szülésznőt nem fogadok,pénzem sincs rá.
2008. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, ahogy szeretnéd. Én azért fogadtam szülésznőt is, mert a szülésznő (ha lelkiismeretes) nagyon sokat tud segíteni vajúdás alatt, és sokat van veled. Én úgy érzem, nagyon nagy biztonságot ad, hogy felkértem, mert csak egy olyanba gondoltam bele, hogy pl. valami miatt (nemrégen volt az influenzajárvány miatti látogatási tilalom a kórházakban) nem jöhetne be a Párom, akkor tök egyedül lennék. Igaz, hogy júniusban szülök, de nem szeretném megkockáztatni sem. :)
2008. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szülésznőt fogadnék a helyedben, ha választani akarsz. Szintén tapasztalat.
2008. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!