Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt hogy szedjem az...

Szülés előtt hogy szedjem az alábbi heomeo-s bogyókat? (többi lent! )

Figyelt kérdés
40+4 napnál tartok a 2. terhességemnél! még nincsenek fájásaim, néha-néha 1-1 jósló! mikor kezdjem és hogyan szedjem a CIMICIFUGA 5CH-t és a CAULOPHYLLUM 5CH-t? Az első szülésem nagyon nehéz volt!!! ha véletlenül rosszul szedem ártalmas is lehet? kérlek segítsetek!!! Köszi mindenkinek!!!!
2011. aug. 21. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

5ch-t már 36 héttől kellett volna szedned

vajúdáshoz 15-30ch t javasolnak azt félóránként felváltva kell szedni mindkettőt...


azaz most 1 kor cimici 15 vagy 30ch 5 golyó

fél 2 kor meg a caolup 15 vagy 30ch 5 golyó

2 kor megint cimici

2011. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sedacurforte ***** válasza:
Én már a 36. héttől szedtem cimit ( este 5)reggel caulót ( reggel 5), illetve málnalevél teát ittam. Szülés alatt felváltva félóránként 5-5 szemet. 4 óra alatt szültem, pozitív élményekkel.
2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sedacurforte ***** válasza:
kiegészítés.a 36. héttől 5 ch-s, a szülés alatt 30 ch-s ajánlott!!!!!
2011. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 be-szi válasza:

Sziasztok!

Ki nem hasznalhatja ezeket,milyen esetben?

Nem tudjatok ez kaphato Angliaban is?

2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sedacurforte ***** válasza:
Mellékhatása nincs ezeknek szerintem, bárki szedheti. Francia készítmények ezek,( Boiron)véleményem szerint nem csak Mo.-on kaphatók.
2011. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!