Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jóslóim miért ilyen erősek?...

A jóslóim miért ilyen erősek? Olyan sűrű és erős, mégsem szülök még

Figyelt kérdés

2.baba 37.héten vagyok,tegnap este azt hittem megyünk szülni rendszeresen 2 órán ár 3-4 percenként görcsöltem, de nagyon, viszont csak 30mp ig tartottak


szülésznőm azt mondta legalább 45 mp ig tartson egy fájás, akkor menjek be :)

na lefeküdtem, el is múlt

most megint 4-5 percenként jön, ez annyira most nem fáj mint a tegnapi


a jóslóknak ennyire azért nem kell fájniuk nem?

első babával is voltak jóslóim de ritkábban, enyhábben, most meg rendesen úgy éreztem vajúdok.


na igazából nem sok kérdésem van, csak gondoltam leírom, hátha mondtok okosat :) pl most nyílik a méhszáj, vagy valami


nem tom, izgulok

:))


köszi hogy elolvastátok


2011. aug. 7. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, már hetekkel szülés előtt. Ez azért jó, mert egyrészt felkészül a méhed, másrészt akár el is kezd nyílni a méhszáj. Nekem a második babómmal többször is volt, hogy azt hittem, itt az idő, de mégsem. Aztám amikor tényleg szültem, az első fájástól számított két óra múlva a hasamon volt a kisember. Ja és igazi, kemény fájások csak kevesebb, mint másfél óráig voltak. Megérte előre szenvedni kicsit. :-)))
2011. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, ebben reménykedem én is hogy most már elvajúdgatok itthon pár napot-hetet aztán az élesben meg kevesebbet kell szenvedni :)
2011. aug. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!